Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Vatanını çok sevmek ve sorumluluk almak

Vatanını çok sevmek ve sorumluluk almak

13095996_11322Televizyon dünyasının günümüze etkisinin büyük olduğunu hepimiz kabul edebiliriz. Fakat maalesef gündüz kuşağı olsun genel zaman diliminde olsun izlemek istediğimiz veya çocuklarımıza örnek gösterebileceğimiz tek bir program mevcut değil.

Reyting sıralamasına ve ailelerin devamlı soluksuz izlediği başlıca programların başında Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başı çekiyor. Başı çekiyor ama bununla beraber bir kıskançlık bir istememezlik almış başını gidiyor. Nedenini sorguladığımda bir anekdot çıkarmaya çalışayım dedim nereden çekersem kendimle çelişmeye başladım.

Bu anekdotu sizin için sıralayayım istedim…

-Müge Anlı eğitim yardımlarına koşuyor
-Müge Anlı engelli vatandaşlarımıza koşuyor
-Müge Anlı kayıplara koşuyor
-Müge Anlı aileleri kavuşturmak için koşuyor
-Müge Anlı her alanda sosyal sorumluluğa koşuyor

Şimdi neden çelişkide kaldım diye baktığımda Müge Anlı’nın alternatifi çıkarılabildi mi? Cevap: Hayır…
Peki Müge Anlı bunlarla kendini sıraladı mı? Ona da kocaman bir hayır. Son olarak ortaya çıkardığı mükemmel projesini hatırlayalım. Neydi o… “SEVGİ İZİ” küçük bir bilgi vereyim bu kocaman proje için. Müge Anlı bu proje için www.benibuldular.com diye bir internet sitesi kurdu ve küçüğünden büyüğüne kendini ifade edemeyen vatandaşlarımızın kaybolduğundan ailelerinden uzak kalması zarfında yaşayacağı acı travmaları düşünerek sistem tarafından verilen numarayı bileklerinin üzerine dövme yapılarak kendilerine hemen ulaşılmasını sağlıyor. Bu sayede şuana kadar 24 kayıp vatandaşımız kısa sürede ailelerine kavuşturuldu.

Gelelim toplum olarak Müge Anlı’nın değerini bilebildik mi? Yeni Müge Anlı’lar çıkabilmesi için yeterli adımları attık mı? Maalesef hiç birini yapamadık. Son olarak ülke olarak kaç kişinin katili olduğu bilinmeyen bir Seri Katil Zanlısı ile karşı karşıya kaldık. Tabi Müge Anlı hemen olaya el attı ve en küçük bilgi alabilmek için ne kadar çırpındığını ekranda seyreder olduk. ‘Gururlandık tamam dedik Müge Anlı yine bulacak’ diye düşünürken bizim medya hemen işe el attı ve programda konuşulan insan kaçakçıları ile yapılan diyaloğu cımbızlayarak “Flaş Haber Müge Anlı alkışlattı… Flaş Müge Anlı tebrik etti” diye lanse ederek bir karalama kampanyası başlatmaya kalktı. Şimdi sormazlar mı adama ortada bir seri katil var, yakalanması gerekiyor, siz bunun için ne yaptınız? Yapmazlar ki… Neden diye sorma kardeşim yapmazlar… O seri katil birini daha öldürsün de malzeme çıksın diye beklerler…

Neyse onlar bekleyedursun biz Müge Anlı’nın bu ülkede ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu tür haberler yapanları Allaha havale ettik… Ne demiş atalarımız “GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ” ve öyle de olacak herkes kalitesini belli etti. Toplum sizi asla affetmeyecek…

MÜGE ANLI FAN SAYFASI YÖNETİCİSİ DİNÇER

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top