Anasayfa >> Teknoloji >> WhatsApp 5 yıl ücretsiz yalanı

WhatsApp 5 yıl ücretsiz yalanı

WhatsAppWhatsApp kullanıcıları arasında hızlı bir şekilde yayılan “5 yıl ücretsiz üyelik için bu mesajı paylaşın” şeklindeki iletinin yalan olduğu ortaya çıktı.

İletinin “10. yılını kutlayan WhatsApp” diye başladığı görülüyor. Ancak WhatsApp’ın 10 yıl önce değil 2009 yılında kurulduğu bilinen bir gerçek. Bunun yanında 10 yıl önceki teknoloji ve telefonlarla WhatsApp kullanabilmek bir hayalden öte değil.

İletinin inandırıcılığının arttırılması için de “İnandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com” cümlesi kullanılmış. Bunun yanında iletideki yazım yanlışları da gözlerden kaçmıyor. Bu konu ise Twitter’da trendtopic olmuş durumda. İnsanlar “WhatsApp 10” etiketiyle bu ileti hakkındaki şaşkınlıklarını dile getiriyorlar.

Konu ile ilgili WhatsApp’tan ise henüz bir açıklama gelmedi.

İŞTE O İLETİ

“WhatsApp 10. yılını kutluyor. Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

İnandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmışv olacaksınız tebrikler!!!”

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top