Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Program Konuları >> Yine Müge Anlı farkı

Yine Müge Anlı farkı

Müge Anlı’nın Arakan’a yardım çağrısı yanıt buldu ve 468 ev bağışı toplandı!

Araştırma – Gazeteci Müge Anlı, çözüme kavuşturduğu sayısız haber dosyasıyla, ekranlardaki izlenme oranındaki başarısının yanında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle kamuoyunun takdirini kazanarak iyiliğin de zirvesinde.

Geçtiğimiz sezon, Türk Kızılayı ile el ele veren Müge Anlı, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımız için yardım kampanyası başlatmıştı. Canlı yayında stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicilerine ‘MÜGE’ yaz 2868’e SMS atarak çağrı yapan Müge Anlı, ilk SMS’i de Kızılay’ın 2868 SMS hattına kendisi attı.

kampanyasına destek için kolları sıvadı.

Müge Anlı, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın konuk olduğu programında Bangladeş’e sığınmak zorunda kalan ve Myanmar’da zor koşullar altında yaşam mücadelesi veren Arakanlılar için destek istedi. Arakanlı 5 kişilik bir ailenin barınma ihtiyacı için Kızılay’ın hayata geçireceği 25 metrekarelik ev projesinin destekçisi oldu.

“Arakan, kan ağlıyor. Kurtuluş Savaşı’nda bize yardım eden Arakan’a yardım sırası şimdi bizde. İyilikte yarışalım ve Arakan’a elimizi uzatalım” diyen Müge Anlı, Kızılay’ın 2868 SMS hattına MÜGE yazarak 10 Türk Lirası değerindeki ilk bağışı kendisi yaptı. Aynı zamanda Arakan’a 2 ev hediye ettiğini de duyurdu.

Tüm izleyici, Müge Anlı’nın yardım çağrısının ardından telefonlarına sarıldı.

ATV’nin sevilen yapımları, bir çok ünlü oyuncu, sunucu da yayına bağlanarak iyilik yarışına katıldı. Programın ilk yarım saatinde 468 ev bağışlandı.

Yayın sonunda toplanan bağışla Arakanlılar için 25 metrekarelik evlerden oluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert Sokağı oluşturulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 4 kişinin notuyla, Toplam: 4,25 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top