Anasayfa >> Gündem >> Yoğun bakımdaydı Acı haber geldi

Yoğun bakımdaydı Acı haber geldi

O Ses Çocuklar yarışmasının minik yıldızı Nazar Nur Kaya bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Nazar Nur Kaya yaklaşık 6 gün önce yapılan yanlış iğne nedeniyle komaya girmişti. Nazar Nur Kaya’nın öldüğünü yine O Ses Çocuklar yarışmasından arkadaşı Şahin Kendirci duyurdu. Nazar Nur Kaya neden öldüğü ise iğne sonrası damarlarında oluşan deformasyon nedeniyle olduğu açıklandı.

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendircioğlu, O Ses Çocuklar yarışmasındaki arkadaşı Nazar Nur Kaya’nın hayatını kaybettiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.

ACI HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU
Ünlü şarkı yarışması O Ses Çocuklar’ın unutulmaz isimlerinden Nazar Nur Kaya mide bulantısı şikayetiyle gittiği hastanede hemşirenin yaptığı yanlış iğne nedeniyle damarlarının zarar görmesiyle yoğun bakıma alınmıştı. 6 gün yoğun bakımda kalan Nazar Nur Kaya’nın hayatını kaybettiğini o dönem beraber yarıştığı arkadaşı Şahin Kendircioğlu Instagram hesabından duyurdu.

“BU SABAH CANIM ÇOK YANIYOR”

O Ses Çocuklar yarışmasıyla tanınan ardından “Müslüm” filmiyle büyük ses getiren Şahin Kendircioğlu, arkadaşı Nazar Nur Kaya’nın hayatını kaybettiğini “Bu sabah canım çok yanıyor. Yarışmadan arkadaşım ve can kardeşim Nazarımız bir hastane ihmali yüzünden kaybettik. Nur içinde uyu melek kız” paylaşımıyla duyurdu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 1,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top