Anasayfa >> Gündem >> Yolda aracıyla giderken yerde hareket eden poşet gördü, içinden bakın ne çıktı?

Yolda aracıyla giderken yerde hareket eden poşet gördü, içinden bakın ne çıktı?

Okuluna gitmek için kestirme yol kullanan öğretmen Melissa, aracıyla ilerlerken yolda hareket eden poşet gördü. İçerisini açtığında ise gözlerine inanamadı…

Öğretmen Malissa, Perşembe sabahı Kentucky’deki okuluna yetişmek için aceleyle evden çıktı. Kestirme yolu tercih ederek okula bir an önce varmayı amaçladı. Aldığı bu ani kararın karşısına ne çıkaracağından habersizdi. Okula acilen yetişmesi gerekse de yoldaki kıpırdayan siyah poşeti görünce durmak zorunda kaldı.

The Dodo’ya konuşan Malissa, “Yoldaki poşeti görünce kendi kendime ‘Poşet kıpırdıyor mu ne?’ dedim ve yakınlaşınca hareket ettiğinden emin oldum” dedi. Poşetin içinde hareket eden bir şey vardı ve içine bakmaya karar verdi.
Malissa temkinle poşete yaklaştı. İçinde ne tür bir şey olduğunu bilmiyordu. Poşetin ağzının bağlı olduğunu gördü. Malissa poşetin ağzını yavaşça açtı ve içine baktı.

Kadın, The Dodo’ya “İçindeki bir yavru köpekti. Beni görünce çok sevindi. Poşetin ağzını açtığımda ve poşete güneş ışığı girince köpek sevinçten kuyruğunu sallamaya başladı” dedi.Malissa gördüklerine inanamamıştı. Biris yavru köpeği poşetin içine koyuğ ağzını bağlayarak yola bırakmıştı. Kim bilir köpek kaç saattir poşetin içindeydi.

Yavru köpeğin tasması vardı ancak tasmasında adresi veya sahibine dair bir iz yoktu. Malissa yavru köpeği orada öylece bırakamayacağını düşünerek, onu da okula götürdü.Malissa derhal oğlunu arayarak okula uğramasını ve köpeği almasını istedi. Sonra köpeğin sağlıklı olup olmadığını öğrenmek için veterinere gittiler.

Malissa “Bunu bir hayvana kim yapabilir? Kim olduğunuz önemsiz. Herkes yavru köpekleri sever. Köpeği siyah bir poşetin içine koyup poşetin ağzını bağlayarak yolun ortasına bırakan kişi taş kalpli birisi olmalı” dedi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 8 kişinin notuyla, Toplam: 3,75 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top